Dermacol Make-up Cover

by - dubna 08, 2018

S make-upy mám často problém, stále zkouším nové a nové, protože jsem ještě nenašla takový, který by mi úplně vyhovoval. Ve většině případů koupím špatný odstín a to nemluvím o tom, že musím měnit make-up podle toho, jaké je roční období, protože barva mojí pleti se stále mění. :D 


Poslední dobou nemám úplně hezkou pleť, není to katastrofa, ale zároveň není taková, jaká by měla být, nebo jak já bych chtěla. :D Proto jsem hledala make-up, který by byl dost krycí.

Vybrala jsem tento od Dermacolu. Jak je napsáno na obale, make-up je "hypoalergenní, voděodolný, s intenzivní ochranou před UV zářením (SPF 30), extrémně krycí".
Make-up je opravdu hodně krycí. Většina make-upů, které se v dnešní době používají, jsou mnohem více tekuté, tenhle jako by se od padesátých let vůbec nezměnil. Protože je hodně hustý (je to spíš taková krém-pasta), může na obličeji vytvořit tzv. masku. Je ale super, že zakryje všechno, jde jen o to, najít ten správný odstín. (Pokud hledáte něco, čím zakrýt jizvu, nebo tetování, tenhle make-up to podle mě zvládne.)Shrnutí:
+ je voděodolný
+ opravdu krycí
- dejte si pozor, aby nevytvořil příliš nepřirozený vzhled, ne úplně snadno se dá do hladka rozetřít

A co vy, už jste našli ten správný make-up, nebo taky ještě pořád hledáte? Budu moc ráda, když mi napíšete nějaké typy. :)Mějte se krásně a užívejte první sluníčko!
Anička
<3

You May Also Like

0 komentářů

Jste hodní, že jste si udělali čas a okomentujete tento příspěvek!